Return to site

Niepłodność wypisaną masz na twarzy - możesz to zmienić!

Wokół trudności z zajściem w ciążę jest wiele emocji. Jedną z nic jest bezradność w związku z wyzwaniem z poczęciem dziecka.

Niepłodność jest olbrzymim problemem emocjonalnym. Jak wchodzi do gabinetu para to od razu widać, że ma albo problem z zajściem w ciążę albo problem z donoszeniem ciąży. To się po twarzach rozpoznaje. Odróżnia się parę, która przychodzi i jest w szczęśliwej ciąży od tej, która ma z tym problem. Kiedy miesiączka staje się pogrzebem w rodzinie, jest to olbrzymi problem emocjonalny. Uważaj, bo przez emocje twoja szansa na poczęcie dziecka staje się coraz mniejsza.

Trzeba mieć świadomość, że taka para, która ma trudność z zajściem w ciążę, z jednej strony zmaga się z problemem emocjonalnym, bo nie dochodzi do poczęcia, z drugiej strony, że jest to potężny problem finansowy. Leczenie w specjalistycznej klinice jest drogą sprawą. Sięga do około 30 tysięcy złotych przy pierwszym podejściu. Zatem niepłodność jest drogą chorobą. Aby zwiększyć swoją szansę na zapłodnienie, możesz skorzystać z kwantowej terapii NA DZIDZIUSIA jaką oferuje Szkoła Płodności dzieci z natury. Po takiej terapii możesz czuć się spokojna. A jak już wiesz, spokój sprzyja poczęciu dziecka.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam na spotkanie.  

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly