Return to site

Włącz przełącznik przeciwzapalny - sprawdź jak to zrobić

Dr. Janes Oschman biofizyk, pionier badań nad uziemieniem powiedział: “W chwili, kiedy goła stopa dotyka ziemi, zmienia się fizjologia człowieka. Zaczyna sie natychmiast normalizować. Zostaje włączony przełącznik przeciwzapalny. " Możesz zatrzymać stan zapalny. Możesz połączyć się bezpośrednio z Ziemią, ze źródłem wolnych elektronów, które neutralizuje wolne rodniki w organizmie. Bo to one są przyczyną niszczenia komórek i wszelkich niedomagań.

Kontakt z Matką Ziemią jakże bardzo jest potrzebny w dzisiejszych czasach. Żyjesz w środowisku, w którym jesteś narażony na coraz to większe pole elektromagnetyczne. Wzrost pola prowadzi do wzrostu wolnych rodników w organizmie i coraz to większych niedomagań, w tym niepłodność, bezpłodność. Bezpośredni kontakt z Ziemią niemal natychmiast przenosi naturalną energię ziemi do ciała. Sprawia, że czujesz się dobrze.

Chodząc boso po trawie, szczególnie rano gdy trawa jest jeszcze mokra możesz doświadczyć wielkiej przyjemności, cudu natury, możesz doświadczyć przyjemności w naturze. Taki spacer to również naturalne hartowanie organizmu, pobudzanie z jednoczesnym wyciszeniem i energetyzowaniem. Możesz pozbyć się w ten sposób zimnych stóp. Uziemienie neutralizuje wolne rodniki w organizmie, co znacznie zmniejsza stres oksydacyjny. Ziemia jest naturalnym antidotum na niedobór elektronów.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly