Return to site

Uważaj na myśli - to one mogą być powodem trudności z zajściem w ciążę

Chcesz zajść w ciąże, ale twoje słowa, myśli mówią co innego. Sprawdź jak to możliwe.

Jeśli mówisz, że się nie nadajesz, by stać się matką, nie jesteś gotowa na ciążę, boisz się, jeśli myślisz, że jesteś niepłodna, jeśli gdzieś wewnątrz siebie masz zakotwiczony uraz do dzieci, jeśli mówisz, że nie możesz zajść w ciąże, bo .... jesteś niedrożna, masz zespół policystycznych jajników, to są to niczym samospełniające się przepowiednie. Uważaj, bo możesz wykrakać. Ćwicz pokorę, ćwicz cierpliwość. Bądź w wierze. A niemożliwe może stać się możliwe. Odpuść ramy czasowe. Daj sobie czas. Rób to, co konieczne i pozwól "górze" działać. Ziarno posiane potrzebuje czasu, by wzrosnąć.

Tak jak posiane warzywo potrzebuje czasu na wykiełkowanie, potem czas na wzrost i dojrzewanie, tak ty też potrzebujesz czasu. Wykorzystaj go właściwie.

"Jeśli początkowo człowiek nie osiąga powodzenia w swych usiłowaniach, musi jednak pozostać wierny swym postanowieniom.

Nazywa się to ćwiczeniem woli, próba zaufania do samego siebie albo wyrazem wiary kierującej wysiłki ku ideałowi.

Ideał nigdy nie może być osiągnięty bez ćwiczenia woli, czyli świadomego kierowania wysiłków." - "Życie mistrzów dalekiego wschodu"

Pilnuj się. Pilnuj swoich myśli i słów. Pilnuj, by uniknąć słowa "ale". Np. "Wiesz zrobiłabym to, ale ....." Pojawienie się "ale" prowadzi do rozdwojenia jaźni, działa jak przyciska "Delate" w komputerze - czyści, kasuje wszystko to, co do tej pory wypracowałaś. Postępuj zgodnie z powiedzenie "cicho jadąc, dalej zajedziesz".

Pracuj nad sobą. Dowiedz się, co warto zrobić, czego unikać, by się powiodło. Dowiedz się, co cię ogranicza, co sabotażuje. Każdy człowiek zmaga się z ograniczeniami, warto byś o tym wiedziała, ale można je wydobyć na zewnątrz i przepracować. Pamiętaj problemy nie istnieją. Istnieją tylko wyzwania do pokonania. Jeśli gotowa jesteś na poczęcie dziecka, poczniesz je. To tylko kwestia twojej pracy i czasu.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly