Return to site

UWAGA! Masz problem z płodnością - sprawdź co możesz zrobić.

Problem z zajściem w ciążę dotyka już 25% par starających się o dziecko! Obecna medycyna proponuje kosztowne rozwiązania, które są kłopotliwe, mało bezpieczne i dającą maksymalnie 30 % gwarancję zajścia w ciążę. Przed wyborem sposobu poczęcia warto wypróbować naturalne metody. Może okaże się, że problem zniknie... jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki......

Naturalne metody poprawy płodności sięgają tysiącleci. Mogą zatem okazać się dla ciebie skutecznym rozwiązaniem. Korzystanie z tych narzędzie jest jak najbardziej uzasadnione. Dlaczego? Bo, na płodność wpływa zazwyczaj wiele czynników. Nieprawidłowości, które w połączeniu sprawiają, że szanse na poczęcie dziecka znacząco maleją.

Zadbaj o jakość komórek rozrodczych.

Do zapłodnienia dochodzi gdy następuje połączenie plemnika z komórką jajową. Bardzo często brak możliwości zajścia w ciążę jest wynikiem związanym z nieprawidłowościami w obrębie plemników lub komórek jajowych.

Znaczna ilość plemników jest wykształcona nieprawidłowo, mało ruchliwa. Podobnie komórki jajowe mogą być mniej prawidłowe.

Jeśli planujesz dziecko, przygotuj się na niego. Przygotuj swoje komórki rozrodcze do zapłodnienia. Potrzebują one ok. 120 dni. Zaplanuj, więc cztery miesiące w czasie którego komórki jajowe i plemniki dojrzeją. Twój cały styl życia (to co jesz, pijesz, wdychasz, jak śpisz, stan emocjonalny itd.) może wpływać na zdrowie Twoich komórek rozrodczych i na jakość materiału genetycznego, który dasz w prezencie swojemu przyszłemu dziecku.

Dziecko powstaje z matki i z ojca. Odpowiedzialność zatem spoczywa zarówno na kobiecie jak i na mężczyźnie. Tak więc przyszli rodzice, zanim dojdzie do zapłodnienia powinni z jednakowym zaangażowaniem zadbać o swoje ciało i ducha.

W ok. 40% przypadków dochodzi do poronień z powodu "zmęczonych plemników". Co to oznacza? A no tyle, że mężczyźni w tym samym stopniu co kobiety odpowiedzialni są za poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka.

Zaplanuj i przygotuj się na nadejście dziecka.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly