Return to site

Ten rytuał odnowi Cię!

Masaż stóp wspomaga narządy, aktywizuje oczyszczenie, pomaga zwalczyć niepłodność.

Chodzenie na boso nie jest zarezerwowane tylko dla dzieci. Może je praktykować każdy niezależnie od wieku. Przeczytaj więcej.

Możesz chodzi na boso nie tylko w domu. Znakomite rezultaty daje chodzenie po trawie, piasku, śniegu i kamieniach. W domowych warunkach możesz dodatkowo zastosować gumowane dywaniki i piłeczki z wypustkami / kolcami. Prasujesz, gotujesz – chodź po dywaniku. Oglądasz telewizję – turlaj stopami piłeczkę. W ten sposób łączysz przyjemne z pożytecznym.

Dlaczego masaż stóp jest taki ważny? Stopy są tablicą rozdzielczą ciała! Na podeszwach stóp znajdują się biologicznie aktywne punkty. Powiązane są one z wszystkimi narządami ciała. Masując tylko same stopy możesz osiągnąć znakomite wyniki. Możesz uzdrowić swoje ciało, możesz pozbyć się nadmiaru toksyn.
Doskonałe rezultaty daje masaż stóp naprzemiennym prysznicem ciepła / gorąca woda i chłodna/zimna woda. Zakończ zabieg zimną wodą. Na efekty nie będziesz długo czekać. Od razu poprawi się krążenie i minie zmęczenie. Wystarczy tylko 5 minut.
Jeśli nie masz dostępu do prysznica możesz do tego celu użyć misek z wodą. W jednej podobnie jak przy prysznicu, ciepła / gorąca woda, w drugiej chłodna / zimna woda. Mocz naprzemiennie w nich stopy. Najpierw ciepła / gorąca woda, potem chłodna / zimna woda. Przekładaj stopy z częstotliwością co ok. 5-10 sekund. Przeznacza na ten zabieg tyle samo czasu jak przy prysznicu - 5 minut. Pamiętaj, że zawsze kończysz na zimnej wodzie. I nie ma znaczenia czy jest to prysznic czy moczenie.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly