Return to site

Te 6 rzeczy musisz zrobić by pozbyć się candida albicans!

Candida albicans to prawdziwe wyzwanie dzisiejszych czasów. Rośnie jak grzyby po deszczu. Zobacz co możesz zrobić by wygrać z nią walkę.  

Chcesz wygrać w walce z candida albicans? Jedynym słusznym rozwiązanie jest powrót do natury. Na nic wszystkie suplementy, leki, nalewki itd. W dłuższej perspektywie czasu to nie działa. Tu trzeba całościowego podejścia i konsekwencji w działaniu.

Te 6 rzeczy musisz zrobić by pozbyć się candida albicans.

1. przeprowadź kurację czosnkową. Czosnek jest skutecznym remedium niszczącym w organizmie wszystkie drobnoustroje. W zależności od potrzeby, możesz przeprowadzić taką kurację raz w tygodniu albo codziennie przez kilka dni.

2. jedz rozgrzewające, energetyczne pożywienie, ono ogrzeje organizmu. Ciepło usprawnia pracę organizmu, odciąża, pomaga mu. Ciepły organizm jest w stanie sprawnie wykonać procesy życiowe, jest w stanie pozbyć się nieproszonych gości. Grzyb rośnie tam gdzie jest chłodno i wilgotno.

3. pij rozgrzewające herbaty ziołowe. Cudownie działa kwiat rumianku, kwiat czarnego bzu, ziele rzepiku. Możesz pić je oddzielnie lub wykonać z nich mieszankę. Pamiętaj jednak o jednym, zioła są naturalnymi lekami, dlatego konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Co trzy tygodnie rób przerwy w piciu herbatek.

4. przeprowadź kurację eliminującą metale ciężkie, w tym głównie rtęć. Tam gdzie jest dużo rtęci, tam też jest duża candida albicans. Tu może pomóc ci m.in. czosnek, cebula, kolendra, morskie wodorosty, żurawina, jagody, jabłka wraz z ogryzkami, ostropest plamisty, warzywa krzyżowe, orzechy brazylijskie.

5. wprowadź probiotyczne pożywienie - kiszona kapusta, kiszone ogórki, zakwas z buraka, pierzgę itp.

6. przeprowadź program oczyszczania

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly