Return to site

Oryginalny pomysł na płodność. Jak zajść w ciążę i nie poronić.

Żyjesz a twojemu życiu przyświeca tylko jeden cel - zajść w ciąże i urodzić dziecko. Robisz, jak ci się wydaje wszystko aby doszło do poczęcia. Czy oby na pewno? Sprawdź co jeszcze możesz zrobić, aby zajść w ciąże i nie poronić.

Zaskakujące jak mało kobiet zwraca uwagę na własne zdrowie przed zajściem w ciążę. Pragnienie posiadania własnego dziecka jest tak wielkie, że zasłania całkowicie wyzwania zdrowotne i to, że te wyzwania przeniosą na swoje dzieci. Kobieto, obudź się, uporządkuj swoje życie zanim zajdziesz w ciążę. Przecież dajesz życie, nowe życie, to od ciebie i twojego męża w głównej mierze zależy czy będzie to życie zdrowe i szczęśliwe a może chore, pełne trosk. Czy będzie wypełnione bieganiną po lekarzach a może spokojnym spacerem wśród drzew. Tak wiele możesz. Tak wiele jest w twoich rękach. Masz możliwości stwórcze. Podaruj swemu przyszłemu dziecku piękny dar. Najpiękniejszy jaki możesz - cudowne życie.

Dlaczego gdy wyjeżdżasz na wczasy przygotowujesz się. Planujesz wszystko w najdrobniejszym szczególe. Planujesz gdzie wyjedziesz, czym pojedziesz, gdzie zamieszkasz, gdzie będziesz jeść, kupujesz walizkę, odpowiednie rzeczy potrzebne do wypoczynku - może krem do opalania, kostium kąpielowy itd. Planujesz wyjazd w najdrobniejszym szczególe. Dlaczego dziecko jest mniej istotne. Dlaczego jego szczęście spychasz na dalszy plan. Przecież ono będzie żyć znacznie dłużej niż trwające wczasy. Dlaczego gdy nie możesz zajść w ciąże, zamiast zatrzymać się i zastanowić się nad swoim życiem, zastanowić się co w nim kuleje, co jest powodem braku ciąży, szukasz dragońskich metod, by zajść ciążę. Być może twoje zdrowie niedomaga i natura broni się przed przekazaniem chorego, słabego dziecka, być może relacje pomiędzy samą sobą kuleją, a może relacje pomiędzy tobą a mężem, być może ...., powodów może być wiele. Proszę zastanów się zanim zajdziesz w ciążę, zanim dasz życie. Zastanów się co chcesz przekazać swojemu przyszłemu dziecku - ból i cierpienie a może zdrowe i szczęśliwe życie. Dlaczego zamiast porządkowania swojego ciała i ducha idziesz w niepłodność, w sztuczne zapłodnienie. To tak jakbyś zakładała pętle na szyję i ciągnęła organizm na siłę. Tak, rozumiem czasem wydaje się, że to jedyna słuszna droga ale zanim do tego dojdzie zrób proszę wszystko co możliwe, by doszło do poczęcia naturalnie, w akcie wypełnionym miłością. Otwórz oczy, zacznij żyć świadomie, tak wiele możesz. Tak wiele zależy od ciebie. Czasem powód braku ciąży i poronienia jest tak błahy, że nawet in vitro sobie z nim nie radzie a natura tak.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly