Return to site

Męskość pod lupą

Im jesteś starszy tym trudniej o poczęcie dziecka. Kiedy starzejesz się wszystkie układy organizmu stają się coraz mniej wydajne. Sprawa dotyczy również układu hormonalnego, który dowodzi przebiegiem reakcji elektromagnetycznych. Kiedy wydzielanie hormonów spadnie poniżej pewnej wartości, ciało słabnie. Pomimo, że związek pomiędzy seksualnością, hormonami i starzeniem się nie jest do końca dobrze wyjaśniony wielu czołowych specjalistów nauk medycznych uważa, że hormony sterujące rozwojem, dojrzewaniem płciowym odgrywają potężną rolę w procesie starzenia. Co to za hormony? Hormon przesadki, tarczycy i gruczołów płciowych.

Jądra są fabryką, która produkuje spermę oraz męskie hormony, w tym testosteron i inhibinę. Koniecznością zatem staje się właściwa ich ochrona i pielęgnacja.

Dowody wskazują, istnieje ścisły związek pomiędzy aktywnością seksualną i starzeniem się. Współżycie seksualne z prawdziwej miłości stymuluje wydzielanie hormonów wysokiej jakości a ich obecność we krwi wskazuje na spowolnienie i zahamowanie procesu starzenia. Co oznacza jedno, sprawność seksualną i prokreacyjną. Może zatem warto zrytualizować współżycie seksualne, po to by zachować witalność. Przeprowadzone badania przez firmę ubezpieczeniową pokazały, że ludzie będący w szczęśliwym związku małżeńskim żyją dłużej niż ludzie samotni. Małżeństwa, którym udało się odnaleźć wspólną głęboką harmonię wiedzą jak gospodarować swoim ciałem i płynami, wiedzą jak osiągnąć życiową harmonię. Łatwiej jest im rozwiązywać życiowe wyzwania. Wiedzą w naturalny sposób jak akt miłosny przetransformować w wyższy stan umysłu. Potrafią się w siebie wsłuchać i iść za głosem serca. Potrafią doświadczać wielu korzyści z pożycia seksualnego, których możesz doświadczyć również i ty. Korzyści związanych ze zdrowiem i rozwojem.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly