Return to site

Co musisz zrobić by zajść w ciążę?

Starasz się o dziecko, lecz bezskutecznie. Sprawdź, co musisz zrobić, by twoje starania zakończyły się ciążą!

Zostałaś stworzona do płodności i rozmnażania się. Zostałaś stworzony do życia w zdrowiu, szczęściu i pomyślności. Zostałeś stworzony by żyć i cieszyć sie życiem.

Oddaj niepłodność, trudności z zajściem w ciążę. Oddaj niedołężność, choroby, cierpienie.

W dzisiejszym świecie ciężko jest nie mówić o niepłodności, o chorobach. Po tym, co się słyszy dookoła, o czym informują media, spoty reklamowe, nawołuje środowisko lekarskie, informują firmy farmakologiczne. Jak nie mówić o niepłodności i chorobach, skoro przez tyle miesięcy czy nawet lat musiałaś o nich mówić lekarzom? Skoro siedzi w nich, rozmyślasz o nich. Przecież ona są częścią twego życia. Są częścią ciebie. Znasz ją. Wisz, czego możesz spodziewać się. Przyzwyczaiłaś sie do niej. Może brzmi to jak abstrakcja. Zapewne od razu otwierasz oczy ze zdziwienia i mówisz "Jak to? Jak mogę przyzwyczaić sie do niepłodności, jak mogę się z nią czuć bezpiecznie?". Dla twojego świadomego umysłu brzmi to dziwnie, irracjonalnie. Dla podświadomości to prawda.

Teraz przychodzi do ciebie informacja "uwierz, zaufaj Wyższej Uniwersalnej energii i odżuć niepłodność, trudności z zajściem w ciążę!". Co to dla ciebie znaczy? Jakie wywołuje uczucie? Jeśli nie wierzysz i nie ufasz, jak możesz zajść w ciążę, jak możesz być zdrowa?

Proś i wierz że właśnie zostało ci to dane. Gdy przyjrzysz się swojej niepłodności głębiej, gdy spojrzysz na trudności z zajściem w ciążę z innej perspektywy i zwrócisz na nią uwagę to zauważysz w tym wielkie dobro. To jest ta jedna z tych życiowych reguł. Jeżeli chcesz się czegoś pozbyć, to musisz się od tego uwolnić, oddzielić. To jest bardzo jasne. Zobacz, jeżeli chcesz komuś podarować prezent, to go dajesz. Gdybyś go nie dała, to ta osoba nie mogłaby go dostać i wziąć. To samo dotyczy niepłodności, choroby. Potrzebujesz ją oddać. To nie jest łatwe, ale możliwe. Możesz się tego nauczyć. Możesz poprosić o wsparcie. Możesz uwolnić się od ciężaru życia, od chorób, niedostatku, bólu i lęku, niepłodności. Możesz uwolnić się od tego wszystkiego, co ci ciąży i przeszkadza żyć. Możesz, jeśli zaufasz i uwierzysz!

Poznaj swój powód trudności z zajściem w ciążę.

IM SZYBCIEJ TO ZROBISZ, TYM SZYBCIEJ BĘDZIE CI LEPIEJ

zapoznaj się z e-książką

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly