Return to site

Candida albicans przyczyną niepłodności! Zobacz jak się jej pozbyć.

Na drodze do skutecznego poczęcia dziecka możne stać Candida albicans. Na nic więc twoje starania o dziecko. Uporządkuj organizm! Zobacz jak!

Grzyb kocha wilgoć, zaciemnione miejsca. Nie znosi natomiast podłoża suchego, ogrzanego, nasłonecznionego. Nie lubi słońca!

Jak sądzisz skąd wzięła się mądrość ludowa "rośnie jak grzyb po deszczu"?

Grzyby są przy człowieku od zawsze, candida albicans też. Z tą tylko różnicą, że kiedyś człowiek żył w zgodzie z naturą i candida albicans nie stwarzała żadnego zagrożenia. Ona żyła w zgodzie z człowiekiem.

Kiedy człowiek spożywał wartościowe, energetyczne i probiotyczne pożywienie, pił ogrzewające ziołowe herbaty, ubierał się odpowiednio do pory roku był bezpieczny, bo organizm był rozgrzany, bo miał właściwą odporność i potrafił zwalczyć intruza.

Jeśli idziesz za modą, stosujesz różne drakońskie diety, kupujesz przetworzoną żywność, nie zachowujesz właściwej higieny jedzenia i picia, prowadzisz stresujący tryb życia, stwarzasz tym samym idealne warunki do rozwoju patogennych wirusów i grzybów. Na marginesie wiesz czym jest rak?

Gdy grzyb zaatakuje organizm staje się niebezpieczny. A zaatakuje go gdy panuje w nim wilgoć. On w takim środowisku czuje się jak ryba w wodzie! Na nic wtedy diety, kuracje i wszelkie nowoczesne walki z nim. W wilgotnym środowisku zawsze przeżyje. Jedyne co możesz zrobić to rozgrzać organizm, wrócić do energetycznego i probiotycznego pożywienia. Zobacz grzyby na słońcu wysychają! Ciepło ogrzewa, ciepło zapewnia właściwą pracę organizmu, w ciepłych warunkach organizm wykonuje właściwie swoje procesy życiowe, w cieple pozbywa się intruzów, pozbywa się candida albicans!

MASZ PYTANIE, COŚ CIĘ TRAPI? ŚMIAŁO, DZWOŃ!

IM SZYBCIEJ TO ZROBISZ, TYM SZYBCIEJ BĘDZIE CI LEPIEJ

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly