Return to site

Antyoksydanty poprawiają płodność

Starasz się bezskutecznie o poczęcie dziecka? Sięgnij po antyoksydanty. Przeczytaj, jakie?

W poprawieniu płodności z pomocą przychodzą antyoksydanty. Jakie? Witamina E, witamina C, glutation, koenzym Q10, mikropierwiastek -selen w formie naturalnej. Przeprowadzono badania na mężczyznach, którzy mieli słabej jakości plemniki. Podawano im przez 6 miesięcy witaminę E i selen. Następnie poddano ich obserwacji. Zaobserwowano istotny wzrost poziomu tych substancji w surowicy krwi z jednoczesnym zwiększeniem procentowym normalnych plemników, z poprawą ich ruchliwości i żywotności.

Inne badania pokazują. Bezpłodnym mężczyzną z Dubaju podano 1 g witaminy C dwa razy dziennie przez 2 miesiące. Ta kuracja poprawiła liczbę plemników i ich ruchliwość przeciętnie z 32,8% do 60,1%, średnia ilość plemników o normalnej morfologii wzrosła do 43%. Jaki z tego płynie wniosek? Wspomagając się produktami zawierającymi m.in. witaminą C i E i selen możesz doczekać się potomka.

Vezina D, Mauffette F, Roberts KD, Bleau G, Selenium - vitamin Esupplementation in infertile men. Effects on semen parameters and micronutrient levels and distribution. Biol. Trace Elem. Res.53 (1-3) (1996) 65-83

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly